Firma Profili

SPM firması olarak anti decubitus şilteler , posizyonlama yastıkları , tekerlekli sandalye minderi , sedye minderleri ,kişiye özel ev yatakları, boyun yastıkları izolasyon piramitleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

2004 yılından beri izmir'den tüm dünyaya medikal ve ev koleksiyonumuzla  hizmet vermekteyiz. Firmamız teknoloji yoğun üretim bandıyla her yıl kendini yenilemekte ve inovative çözümlerle müşteriye destek vermektedir.


CNC kesimiyle üretilen , yatak yaralarını  önleyici, tedavi sürecine katkı sağlayıcı özellikteki hasta yataklarını  ve anti decubitus tüm ürünlerini ISO 9001, CE, ve ISO 13485 standartlarında sunmaktadır.


SPM firması sürekli gelişen ve değişen tasarımları ile her geçen gün yeni ürünlerle çalışmalarını hızla sürdürmektedir.
 

Kaliteli ürünlerini , hızlı üretimi , ve yetkili personelin müşterilerine verdiği yoğun destek ile dürüstlüğünü , iletişim güvencesini ve ürün kalitesini her koşulda kanıtlamış firmadır.

 

                                                                            KALİTE POLİTİKAMIZ

 

 

SPM Sünger Plastik olarak , ev ve hastane kullanımına yönelik, anti dekübitus  sünger yatak , tekerlekli sandalye minderi, posizyonlama yastıkları , ve kişiye özel sünger ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Amacımız, müşteri isteklerini beklentilerin de ötesinde eksiksiz, zamanında, en uygun koşullarda ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirmektir. Müşterilerimizin sürekli değişen ve artan gereksinimlerine en hızlı şekilde ve en gelişmiş yöntemlerle cevap verebilmek için; teknolojik yenilikleri yakından takip ederek işletme ve üretim teknolojilerimizi sürekli geliştirmek, tüm işlerimizi ilk seferde ve hatasız yaparak malzeme, iş gücü ve zaman firesini en alt düzeye indirmek kalite politikamızın temelini oluşturur.

 

Uygunluk, kullanımda güvenilirlik ve dayanıklılık; ürün kalite çizgimizi belirlemektir.

 

SPM kalite anlayışı tüm çalışanlarının katkıları ile ulaşılan, sadece ürün kalitesiyle sınırlı olmayıp tüm iş ilişkilerimizi de kapsayan, hem çalışan hem müşteri memnuniyetinin hedef alındığı bir süreçtir.

 

Şirketimiz; kalite çizgisinin pozitif ivmeli süreklilik kazanması ve bu süreç içerisinde hatanın oluşmadan yakalanması için; tüm çalışanların destek ve katılımlarının sağlanması gerekliliğinin bilincindedir. Bu nedenle çalışanlarımızın firmamızda çalışmaktan gurur duyacakları ortamı sağlamak; şirket prensibimizdir.

 

Her yönden daha iyi bir firma olmak amacıyla şirketimiz kalite yönetim sistem standartlarına uygun olarak işletilmektedir.   

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Oğuz Özoğuz

  Genel Müdür

Mehmet Sait Özoğuz

   Şirket Yöneticisi

2016 SPM. all rights reserved

designed by Asli Ozoguz

email: info@spm.com.tr

SPM Sünger Plastik ve Materyalleri San. Tic. Ltd. Şti.