SPM ürün grubunun başlangıç yatağıdır. Özel kesimi sayesinde tüm somyalara uyum sağlar.Bölgesel dizaynı ile kullanıcının rahat etmesi sağlanır. Hava kanalları terlemeyi azaltır. Tek parça dizaynı klasik parçalı yataklara ciddi bir alternatif oluşturur.

SPM Basic hastanelerin servis bölümleri ve  acil servis bölümleri için uygun özelliktedir. Çift taraflı kullanıma uygundur.

SPM Basic plus  tek parça ,küplü kesimlerden oluşan medikal bir hasta yatağıdır.

SPM serisi tüm ürünlerde olduğu gibi basicplus da tüm karyola hareketlerine maksimum uyum sağlar.

CNC kesim ile dizayn edilen basicplus küplü kesimi sayesinde oluşturulan hava kanalları mikro klima etkisi yaratarak kullanıcıyı kuru ve serin tutar.

SPM varioflex radüslü üst yüzey dizaynı sayesinde kullanıcının ağırlığının yatağın yüzeyine mümkün olan en yüksek oranda dağılmasına ve bu sayede basınç noktalarının dengelenmesine yardımcı olur.

Enine dizayn eidlmiş hava kanalları , yataj ve vücut arasında kesintisiz bir hava dolaşımı sağlayarak decubitus yaralarının en önemli sebeplerinden biri olan ısı birikimi ve terlemeyi engeller ve  uyku komforunu artırır.

SPM variostyle  hastanelerin servis bölümleri için dizayn edilmiştir.

CNC Kesimleri ile kullanıcıya yüksek konfor sağlar.

Vücut ergonimisine uyan yapısı sayesinde son derece esnektir. Bu özelliği ile hareketli somyalarla kusursuz uyum sağlar.

2016 SPM. all rights reserved

designed by Asli Ozoguz

email: info@spm.com.tr

SPM Sünger Plastik ve Materyalleri San. Tic. Ltd. Şti.